Strona główna
Komputery
Tutaj jesteś

Czym charakteryzuje się porządny komputer do cs go?

Komputery Data publikacji - 4 czerwca 2021 Autor - Redakcja exgames.pl
komputer do cs go

Aby osiągnąć satysfakcjonujące wyniki w grach FPS potrzebne są nie tylko dobre umiejętności, ale również wysokiej jakości sprzęt. Niniejszy artykuł, to doskonały wybór dla początkujących i doświadczonych graczy, którzy są w trakcie składania nowego sprzętu gamingowego, ale nie wiedzą na jakie podzespoły postawić, aby móc w 100% rozkoszować się swoją ulubioną grą komputerową..

Niezawodny sprzęt gamingowy dla wymagających

Counter Strike Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier komputerowych na rynku, która pomimo tego że ma kilka lat na karku, to regularnie przyciąga setki nowych graczy. Z racji tego, że gierka jest dość wiekowa, to na szczęście nie ma dużych wymagań sprzętowych. Problemy mogą pojawić się jedynie u tych graczy, którzy chcą odpalić CS GO w rozdzielczości 4K. W takiej sytuacji niezbędny jest oczywiście nie tylko odpowiedni monitor 4k, ale również mocna karta graficzna, która poradzi sobie z generowanie obrazu w tak dużym formacie. Counter-Strike: Global Offensive bez żadnego większego problemu można odpalić na komputerze stacjonarnym i mocnym laptopie.

Jakie podzespoły powinien mieć dobry komputer do cs go?

W pierwszej kolejności warto postawić na procesor Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz albo AMD Phenomen X3 8750, które są sercem każdego zestawu. Jeżeli chodzi o kartę graficzną to w zupełności wystarczy Nvidia GeForce 8600 256 MB. Pamiętać należy o tym, że karta graficzna koniecznie musi być w 100% kompatybilna z DirectX 9. Warto zadbać również o to, aby nowa karta graficzna wspierała Pixel Shader 3.0, dzięki czemu będzie można liczyć na płynną rozgrywkę. Na dysku twardym wystarczy 15 GB wolnej przestrzeni i 2 GB pamięci RAM. Counter-Strike: Global Offensive odpala się prawidłowo nie tylko na najnowszych wersjach systemu operacyjnego Windows, ale również na starszych odsłonach (np. Windows XP/Vista/7).

Pozostałe akcesoria gamingowe

Porządny komputer do cs go, to dopiero połowa drogi do sukcesu. Aby dobrze grać potrzebne są oczywiście akcesoria gamingowe. Mowa tutaj przede wszystkim o solidnej klawiaturze i myszce, która podczas gier FPS odgrywa kluczową rolę. Najlepszym wyborem są myszki multimedialne w których można zaprogramować poszczególne guziki. Pamiętać należy jednak o tym, że na profesjonalnych turniejach nie można korzystać z myszek multimedialnych z przypisanymi skrótami. Jeżeli zamierzamy grać zespołowo, to przydać mogą się także porządne słuchawki gamingowe. W grach drużynowych bez porządnej komunikacji bardzo trudno będzie odnieść sukces. Na samym końcu warto wspomnieć również o tym, aby rozejrzeć się za porządnym fotelem gamingowym.

podręczniki do liceum

Redakcja exgames.pl

Jesteśmy zespołem pasjonatów i ekspertów z różnych dziedzin technologii i rozrywki cyfrowej, tworzących serwis ExGames.pl. Nasza redakcja skupia się na dostarczaniu aktualnych informacji, recenzji i poradników z szeroko pojętego świata gier, Internetu, komputerów, multimediów, reklamy oraz elektroniki.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

wentylator do laptopa